DT Pegas

DT Pegas

Online přihláška

Termín tábora v roce 2024 je 3.8.2024 – 17.8.2024.

Celková cena tábora je 6 800 Kč.

Zde můžete vytvořit rychlou rezervaci pobytu dítěte na táboře. Tato předběžná rezervace má platnost 5 pracovních dní. Do té doby je potřeba uhradit pobyt.

Pro vznik závazné rezervace je nutné uhradit zálohu 40 % z celkové ceny tábora, 2 720 Kč, zbylou část ceny (tedy 4 080 Kč) je nutné doplatit do konce června 2024 (jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte ve formátu RRRRMMDD, do poznámky pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte).

Pokud pojedou na tábor sourozenci, druhý v pořadí přihlášení bude mít slevu 200 Kč (celkem tedy 6 600 Kč). Pro závaznou rezervaci tak bude muset zaplatit 2 640 Kč, do konce června pak 3 960 Kč. Pro využití slevy je nutné při rezervaci uvést, že pojede i sourozenec. Sleva je platná pouze pro 1 sourozence stejného příjmení. Výjimku (např. sourozenci s různým příjmením) může udělit jen hlavní vedoucí tábora.

Informacích pro rodiče (viz záložka Dokumenty) jsou uvedeny termíny příjezdu a odjezdu dětí, způsob dopravy i přesná adresa.

Na tábor je povinné přivést vyplněné všechny listy uvedené v Dokumenty pro tábor.

Platební údaje

Číslo účtu: 2900544731/2010

Specifický symbol: Datum narození dítěte (ve formátu RRRRMMDD)

Poznámka pro příjemce: Jméno přihlašovaného dítěte

Přihláška elektronická

Informace o dítěti

1. Zákonný zástupce
2. Zákonný zástupce
Ostatní informace
Příspěvek od zaměstnavatele (pokud platíte sami, nevyplňujte položky níže a rovnou klikněte na Odeslat)

Po odeslání vyplněného formuláře Vám přijde potvrzující mail, ve kterém bude zrekapitulováno vše, co jste vyplnili v online přihlášce. Pokud mail nenajdete, podívejte se do SPAM složky vašeho mailu, pokud ani tam nebude, kontaktujte nás na kontaktním mailu, děkujeme. 

Dokončení online přihlášky

Děkujeme za vyplnění přihlášky